Müzikonair Burhan Bayar’dan Manidar Bir Paylaşım Daha: Seni GÖÇER’teceğiz! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Burhan Bayar’dan Manidar Bir Paylaşım Daha: Seni GÖÇER’teceğiz!

Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla imalı sözler sarf etti. Burhan Bayar, bir kez daha Ferhat Göçer'i hedef aldığı düşünülen açıklamalarda bulundu.

Ünlü besteci ve yapımcı Burhan Bayar yaptığı bir sosyal medya paylaşımıyla imalı sözler sarf etti. Burhan Bayar, bir kez daha Ferhat Göçer’i hedef aldığı düşünülen açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde Burhan Bayar’ın kime müptezel dediğine dair bir haber yayınlamıştık. Haber için tıkla Haberde Burhan Bayar’ın ”Mesleğin bıraktığı hiç bir müzikal etkinliği yetkinliği olmayan unutulmuş, başarılı insanlardan nefret eden ne kadar müptezel varsa aynı yere doluşmuşlar. Sarımsak kokulu paranoyak, bir sapık.. Lezbiyenden hırsıza kadar geniş bir yelpazedeki bu çürümüş topluluk. Kendilerini kağıttan kaleye kapatmış. Haysiyetten, Namustan bahsediyor. İnsanlara ayar vermeye çalışıyorlar. Sana bir beste yapıyorum “Metresinle mutlu musun?” ifadelerini Ferhat Göçer’i hedef alarak yazdığı yer almıştı.  Bayar, Müzikonair’a ulaşarak konu hakkında düzeltme yapmış, Ferhat Göçer için yazmadığını söylemişti.

‘Seni GÖÇER’teceğiz!’

Bu gelişmelerin ardından Burhan Bayar’dan yine manidar bir paylaşım geldi. Eski MSG Başkanı Candan Erçetin’in isim vermeden ‘Böcek’ dediğini ifade eden Burhan Bayar, ”Bayram bitsin seni Göçer’teceğiz. Bekle!” şeklinde yeni bir paylaşım yaptı.

Burhan Bayar’ın ”Göçer’teceğiz” sözlerini Ferhat Göçer için mi yoksa başka bir kişi için mi kullandığı bilinmese de paylaşımı merak konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)