Müzikonair Çağla Şıkel, Arto’nun Mal Varlığına Haciz Koydurttu! | Müzikonair
GündemSosyalSosyal MedyaVitrin

Çağla Şıkel, Arto’nun Mal Varlığına Haciz Koydurttu!

Geçtiğimiz yıllarda YouTube kanalı üzerinden "Mini etekle oturma ve kalkma" başlıklı bir video yayınlayan Çağla Şikel, Arto'nun hedefi olmuştu. Arto, "Sen önce göğüslerini göstermemeyi öğret" deyince ortalık karışmıştı. Sonuç belli oldu.

Ünlü manken Çağla Şıkel, YouTube kanalında yayın yaptığı dönemde mini etekle oturup kalkarken firikik vermemeye yönelik bir içerik yayınlamıştı.

PAYLAŞIMI SİLMİŞTİ

Şikel’in bu videosunu gören Arto, ünlü manken için “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin” demişti. Sosyal medya hesabı üzerinden Şıkel’in frikik görüntüsünü paylaşan Arto, kısa süre sonra bu paylaşımı silmişti.

Çağla Şıkel ise gelen bu yoruma sessiz kalmadı ve soluğu adliyede aldı. Arto’ya 1 milyon liralık tazminat davası açmıştı.Ünlü manken İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesine başvurarak, Arto’nun şahsını maddi ve manevi anlamda etkilediğini ifade etmişti.

KARAR ÇIKTI

Mahkemeye sunulan şikayet dilekçesinde şarkıcı Arto’nun Çağla Şıkel hakkında hayasızca yorumlarda bulunarak kadınlığı ve anneliğini aşağılayan sözler sarf ettiği ifade edilerek suç işlediği aktarıldı.

Yapılan yargılamada sonrası İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi Arto’nun Çağla Şıkel’e yönelik söylemiş olduğu sözler sonrası 10 bin lira tazminat ödemesine hükmetmişti. Kararın ardından Çağla Şıkel bu kez Arto’ya ait 3 araç, banka hesapları, gayrimenkullere haciz koydurarak parasını tahsil etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu