Canlı Yayında Küfürler Savuran Serdar Ortaç'tan Açıklama: Benim Eşekliğim! -
GündemSosyal

Canlı Yayında Küfürler Savuran Serdar Ortaç’tan Açıklama: Benim Eşekliğim!

TikTok'un kendisini kısıtlamasına küfürlü tepki gösteren Serdar Ortaç, sarhoşken söylediği sözlere açıklık getirdi.

Sosyal medyada açtığı canlı yayınlarla sık sık magazin gündemine düşen Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde açtığı canlı yayında TikTok’un kendisine kısıtlama getirmesine sinirlenmiş ve küfürler savurmuştu. Ünlü şarkıcı, sarhoşken söylediği sözlerden döndü. Yaptığı açıklamada, ‘2 şişe viski, 10 tane ilaç içtim’ dedi.

Ünlü şarkıcı, “Türkiye’de TikTok’u yasaklatmazsam o…. çocuğuyum. Sen koskoca Selçuklu’dan Osmanlı’ya 3500 yıllık Türk milletini dize getireceğini mi sanıyorsun?” demişti.

Ortaç, defalarca TikTok’a küfür edip kendisini tekrar kısıtlamasını istedi. Serdar Ortaç’ın bu hali sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki çekmişti.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, TikTok için yeni açıklama yaptı. Sinir krizi geçirdiğini savunan Ortaç, “Orada o ben değilim. 2 şişe viski, 10 tane ilaç. TikTok’u ben nasıl kapatayım abi. Onu devlet yapar. Benim suçum yayın açmak içki içmek, üstüne de laf içmek. Benim hatam, benim eşekliğim, başka bir şey değil” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)