Müzikonair Cansu Kurtçu Demet Akalın’a Taş Attı: Türkiye’de Herkes Mariah Carey, Herkes Celine Dion! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Cansu Kurtçu Demet Akalın’a Taş Attı: Türkiye’de Herkes Mariah Carey, Herkes Celine Dion!

Bana Yolla şarkısını hatır için okuduğunu söyleyen Demet Akalın'a Cansu Kurtçu'dan sert bir yanıt geldi.

Demet Akalın’ın bir süre önce çıkardığı Cansu Kurtçu imzalı ‘Bana Yolla’ şarkısı olay oldu. Şarkıyı beğenmediğini söyleyen Işın Karaca ve daha sonra hatır için okuduğunu söyleyen Demet Akalın’a Cansu Kurtçu’dan sert bir yanıt geldi. Cansu Kurtçu,  “Benim şarkım kötü ama Türkiye’de herkes Mariah Carey, herkes Celine Dion! Yapacak bir şey yok. Şarkıyı Demet istedi, ben de onu kıramadım” dedi.

Cansu Kurtçu, devamında şu ifadeleri kullandı:

Kimse hatır için bir şarkıya o kadar para harcamaz. Onun tarzı da, sevdiği tarz da o. Arkadaşıma destek ve yardımcı oldum. Bu ikisinin kendi arasında olan bir husumet. Sevmediğin şeyi övme ama kimsenin kalbini kırmaya da gerek yok. Türkiye’de şarkı yazarken norm belli, yazacağımız ölçü belli. Yani Türkiye’de doğru ya herkes Maria Carey, herkes Celine Dion; biz kötü şarkı yapıyoruz yapacak bir şey yok!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)