Diğer EtkinlikEtkinlikler

Cavalli Club Ankara, Yenilenen Enerjisiyle 2024 Yaz Sezonuna Giriş Yapıyor!

Ankara'nın gözde eğlence mekanlarından Cavalli Club, yeni patronu Çağlar Toğal liderliğinde, baş döndüren bir yenilenme ve enerjiyle 2024 yaz sezonuna hazır hale geliyor.

Ankara’nın gözde eğlence mekanlarından Cavalli Club, yeni patronu Çağlar Toğal liderliğinde, baş döndüren bir yenilenme ve enerjiyle 2024 yaz sezonuna hazır hale geliyor. Resmi medya sponsorluğunu üstlendiğimiz mekan, restore edilen mimarisiyle de göz kamaştırıyor.

Bayram programını duyuran Cavalli Ankara, misafirlerine unutulmaz bir eğlence deneyimi vaat ediyor. DJ takviminde yer alan isimler arasında, sektörün önde gelen ve kaliteli performanslarıyla tanınan DJ’ler bulunuyor. Her biri kendi tarzıyla dans pistlerini ateşleyecek olan DJ’ler, Cavalli Club’ın müdavimlerini ve yeni misafirlerini müzik dolu bir geceye davet ediyor.

Cavalli Club Ankara, Çağlar Toğal yönetimindeki dinamik ve yenilenen ekibiyle, başkentin gece hayatına yeni bir soluk getiriyor. Yenilenen mimarisi ve kaliteli eğlence anlayışıyla, 2024 yaz sezonunda Ankara’nın vazgeçilmez mekanlarından biri olmaya aday.

Cavalli Club Ankara Bayram Konserleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu