Müzikonair Cem Karaca Hologram Teknolojisiyle Konser Verdi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Cem Karaca Hologram Teknolojisiyle Konser Verdi

"Cem Karaca’nın Gözyaşları" filminin galası dün akşam düzenlendi. Galaya, Cem Karaca'nın hologram teknolojisi kullanarak verdiği konser damga vurdu.

26 Ocak Cuma günü vizyona girecek olan “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminin galası dün akşam düzenlendi. İsmail Hacıoğlu’nun başrolünde olduğu film, Cem Karaca’nın hayatını beyaz perdeye taşıyor. Gala etkinliğinde, filmin müzik direktörü Cem Öget’in yönetiminde orkestra eşliğinde Cem Karaca’nın “Tamirci Çırağı” şarkısı çalındı.

Gala sırasında dikkat çeken özel bir an, hologram teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilen Cem Karaca konseriydi. Şarkının bir bölümünde, Cem Karaca’nın oğlu Emrah sahneye çıktı ve ardından filmde Cem Karaca karakterine hayat veren İsmail Hacıoğlu sahneye katıldı. Hacıoğlu, şarkının devamında sanatçının kendi sözleriyle, “Merhaba gençler ve her zaman genç kalanlar, şimdi sahnenin asıl sahibi geliyor” dedi ve sahneye Cem Karaca’nın hologram görüntüsü yansıtıldı.

“Cem Karaca’nın Gözyaşları” filminin merakla beklenen galasında yaşanan bu özel anlar, sanatçının hayranları tarafından ilgiyle karşılandı.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)