Müzikonair Cem Karaca Teklifi Haluk Levent’e Gitti | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Cem Karaca Teklifi Haluk Levent’e Gitti

Anadolu Rock Müziği'nin ustalarından Cem Karaca'nın hayatının anlatılacağı film için şarkıcı Haluk Levent'e teklif götürüldüğü iddia edildi.

Son dönemlerde aramızdan ayrılan usta isimlerin biyografik filmleri oldukça ilgi görüyor. Cem Karaca’nın da hayatı beyaz uyarlanmaya hazırlanıyor. İsimlerle görüşmeler devam ederken kulislerden Haluk Levent adı duyuluyor.

Sanatçı Cem Karaca’nın hayatı beyaz perdeye aktarılacak. Filmin yapımını, genç yaşta trafik kazasında hayatını kaybeden Rock Müzik Sanatçısı Barış Akarsu’nun hayatının beyaz perdeye aktarıldığı “Barış Akarsu Merhaba” filmini ortaklaşa yapan Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya üstleniyor.

OLGUNLUK YILLARI İÇİN TEKLİF GİTTİ

Şarkıcı Haluk Levent’e Cem Karaca’nın olgunluk yıllarını canlandırması teklif edildi. Haluk Levent’in yanıtının ne olduğu ise henüz bilinmiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)