Müzikonair Cem Yılmaz İsyan Etti: 30 Yıl Oldu Beni Germeyin | Müzikonair
GündemSosyal

Cem Yılmaz İsyan Etti: 30 Yıl Oldu Beni Germeyin

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 'CMXXIV' adlı gösterisinin biletlerinin karaborsada fahiş fiyatlara satıldığı eleştirilerine "Beni germeyin. Biletler kaç paraysa o kadar yahu…" sözleriyle tepki gösterdi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ‘CMXXIV’ adlı gösterisinin biletlerinin karaborsada fahiş fiyatlara satıldığı eleştirilerine “Beni germeyin. Biletler kaç paraysa o kadar yahu…” sözleriyle tepki gösterdi.

Cem Yılmaz, konuyla ilgili X hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Ben yine üzerime düşen uyarıyı yapayım da; Sevgili arkadaşlar İstanbul’da bir ortalama gösteri bileti ne kadarsa benim ki de o kadar… 30 yıl oldu… Yıllardır karaborsa oluyor, lütfen almayın yapmayın etmeyin, sahte bilet bile olur aman! Desem de bir çocuksu çığlık bi anlam bulmuyor… Bunu denetlemesi, yasaklaması, yaptırım uygulamasını da eh yapacak ben olmadığıma göre tek çarem kalıyor, gösteri yapmamak :)) Ha oldu… Son kez söylüyorum, ben 4 tane gösteri yapmıyorum, 100 tane gösteri olacak bu sezonda. Biri, kurum gibi, bilet satan bir site görünümü ile internet üzerinden hiçbir sorumluluk almadan heyyo bilet var 47.800 diyince biri de almayıversen yahu! Allah aşkına yok biletler 50 bin, yok biletler 20 bin, yok biletler 100 üzerinden beni germeyin. Biletler kaç paraysa o kadar yahu… Abi önlerden var mı? Parasız ha! Ona hiç girmiyorum bile.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)