Cemre Kemer'den Eleştirilere Tepki: Beyniniz Nerede Sizin? -
MüzikMüzik Haber

Cemre Kemer’den Eleştirilere Tepki: Beyniniz Nerede Sizin?

Gülçin Ergül'ün geçirdiği kazanın ardından eski grup arkadaşlarının paylaşım yapmaması eleştiri toplamıştı. Sessizliğini bozan Cemre Kemer ve Yasemin Yürük ikilisi, Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımda eleştirilere tepki gösterdi.

Gülçin Ergül’ün geçirdiği kazanın ardından eski grup arkadaşlarının paylaşım yapmaması eleştiri toplamıştı. Sessizliğini bozan Cemre Kemer ve Yasemin Yürük ikilisi, Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımda eleştirilere tepki gösterdi.

Gülçin Ergül, geçtiğimiz gün geçirdiği korkunç kaza sonucu erkek arkadaşını kaybetmiş ve kendisi de ağır yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Birçok ünlü de sosyal medyadan destek mesajları yağdırmıştı. Eski Hepsi grubu üyelerinin sosyal medyada bu konuda paylaşım yapmaması ise büyük eleştiri almıştı.

Eski Hepsi grubu üyelerinden Cemre Kemer, gelen eleştirilere tepki göstererek, “Bazı konular hassastır. Sosyal medyada değil, gerçek hayatta paylaşmak gerekir.” demişti. Tepkilerin devam etmesinin ardından yine açıklama yapan şarkıcı, “Siz bir yakınınızın başına korkunç bir iş gelince Instagram’dan mı taziyelerinizi iletiyotsunuz? Gif mi atıyorsunuz? Beyniniz nerede sizin?” dedi.

Yasemin Yürük de sessizliğini bozarak, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Sevgili dostlar, mesajlarınız için çok teşekkürler ama böyle ani ve üzücü durumlarda bile ucuz magazin haberleri çıkaran kötü kalpli insanlar lütfen bizi rahat bırakın! Sessiz kalmamız, iletişimsiz olduğumuz anlamına gelmez. Böyle bir durumda açıklama yapmak bize düşmez. Biz her zaman kardeşiz. Gülçin’e ve Erdal Bey’in ailesine Allah’tan sabır ve baş sağlığı diliyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)