Müzikonair CENGİZ KURTOĞLU’NDAN CANLI YAYINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

CENGİZ KURTOĞLU’NDAN CANLI YAYINDA ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Cengiz Kurtoğlu, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu…

Cengiz Kurtoğlu’nun açıklamaları şöyle;

‘İSTANBUL’A GELDİĞİMDE BEKAR OLSAYDIM HAFTADA BİR EVLENİRDİM’

Bu meslekte bekar olup da İstanbul’a gelseydim, haftada bir evlilik yaşayacaktım. Bense bir kere evlendim ve üç tane çocuğum oldu.

‘DENİZ SEKİ ARKADAŞ KURBANI OLMUŞTUR’

Deniz Seki iyi insandır, güzel insandır ama arkadaş kurbanı olmuştur. 20 yıl boyunca her gece sahne aldım. Sahneye çıkmadığım zamanlarda ağzıma kesinlikle alkol almadım.

‘İDO ÇOK BAŞARILI BİR ÇOCUK’

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo çok başarılı, zaten oğlumla birlikte büyüdüler. Oğlumun albümün tanıtımlarına hiç karışmadım. Çocuğum bir programa katılıyor, hemen beni soruyorlar. Diyorum ki “Benim hakkımda konuşursan kendin olamazsın” Benim başıma çok şey geldi. Kavgalar, tehditler, Allah benim yaşadığım hayatı çocuğuma yaşatmasın.

‘HEPSİ FASA FİSO HEPSİ YALAN’

Eskiden kasetlerimiz yüzbinlerce satıyordu. Şimdiyse gazetelerde okuyoruz; yok şu albüm şu kadar sattı, yok şu şu kadar sattı. Hepsi fasa fiso, hepsi yalan.

‘MURAT BOZ’U OĞLUMA BENZEDİĞİ İÇİN SEVİYORUM’

Murat Boz’u tanımıyorum ama ufak oğluma çok benziyor o yüzden onu çok seviyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)