GündemSosyal

Cem Yılmaz Gösterisinde Gerilim! Sahneyi Terk Etti…

İstanbul'daki gösterisinde, Cem Yılmaz'ın sahne aldığı etkinlikte, bazı seyircilerin davranışları nedeniyle gerilim yaşandı.

İstanbul’daki gösterisinde, Cem Yılmaz’ın sahne aldığı etkinlikte, bazı seyircilerin davranışları nedeniyle gerilim yaşandı. Gösteri sırasında, bir kadın ve bir adamın taşkınlık yapması üzerine ünlü komedyen sinirlendi ve sahneyi terk etti. Kadının sürekli bağırarak dikkat çekmeye çalışması ve etraftakileri rahatsız etmesi, durumu daha da tatsız hale getirdi. Cem Yılmaz, “Bu iş şova döndü” diyerek sahneyi terk edip kulise gitti.

Salondaki bir seyirci, yaşananları sosyal medya hesabından şöyle anlattı: Kadın ve adam taşkınlık yaptı. Kadın, Cem Yılmaz’a sesini duyurmak için devamlı bağırıp çağırdı. Kadın, yüksek sesle devamlı olarak “Evet, ben de”, “Aynen ben” gibi bağırarak konuşuyordu. Etraftakiler de rahatsız oldu. Cem; “Bu iş şova döndü” diyerek salonu terk edip kulise gitti.

Cem Yılmaz, taşkınlık yapan seyirciler salondan çıkarıldıktan sonra Cem Yılmaz, tekrar sahneye dönerek gösteriyi tamamladı. Bu olay, etkinliğin akışını bir süre sekteye uğrattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu