Müzikonair Cenk Eren Yıldız Tilbe’yi Hedef Aldı: Sanatçı Olabilir Ama İnsan Olamaz! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Cenk Eren Yıldız Tilbe’yi Hedef Aldı: Sanatçı Olabilir Ama İnsan Olamaz!

Cenk Eren meslektaşı Yıldız Tilbe'ye yaylım ateşi açtı. Yıldız Tilbe'nin daha önce hayvanlarla ilgili sarf ettiği ''Saldırgan köpeklere zehirli et verin gebersinler'' sözlerini hatırlatan Cenk Eren, ''İyi şarkıcı kötü insan'' dedi.

Gazeteci Sevda Türküsev Yıldız Tilbe’nin sahnesinden görüntüler paylaşarak ünlü şarkıcıya methiyeler dizdi. Yıldız Tilbe’nin sanatçı kimliğine övgüler yağdıran Sevda Türküsev’in paylaşımına Cenk Eren’den dikkat çeken bir çıkış geldi.

Cenk Eren meslektaşı Yıldız Tilbe’ye yaylım ateşi açtı. Yıldız Tilbe’nin daha önce hayvanlarla ilgili sarf ettiği ”Saldırgan köpeklere zehirli et verin gebersinler” sözlerini hatırlatan Cenk Eren, ”İyi şarkıcı kötü insan” dedi.

Cenk Eren şunları yazdı;

Sokak köpeklerine zehirli et verip zehirleyin diyen insan. İsterse 100 tane hit şarkısı olsun konserlerine onbinler gelsin bunu söyleyen birisi vicdan sahibi biri olabilir mi? Ve bu söylemini geri almayan özür dilemeyen, sanatçı olabilir ama insan olamaz. Ömrüm yettiğince onunla bunun mücadelesini hukuk önünde vericem. İyi şarkıcı kötü insan.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)