Müzikonair Ceylan Ertem: Bir Kadınla İlişki Yaşamayı Çok İsterdim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ceylan Ertem: Bir Kadınla İlişki Yaşamayı Çok İsterdim

Takıntılı bir kadın hayranı tarafından tacize uğradığını söyleyen Ceylan Ertem 3 sene önce bir programda yaptığı açıklama ile gündeme geldi.

41 yaşındaki Ceylan Ertem, şubat ayının başında Twitter hesabından bir paylaşım yaparak yıllardır bir kadın hayranı tarafından takip edildiğini anlatmıştı. Kadın hayranının kendisiyle birlikte olmak için cinsiyet değiştirdiğini söyleyen Ertem, “Tedirgin oluyorum, kalbim hızla çarpıyor. Savcılığa gidip şikayetçi olacağım” demişti.

Beş-altı yıl önce bir kadın hayranının şehir fark etmeksizin tüm konserlerine geldiğini ve bir süre sonra hislerini yazmaya başladığını belirtti. Kadın hayranını nazikçe reddettiğini söyleyen Ceylan Ertem, daha sonra bu kişi tarafından takıntılı bir şekilde takip edildiğini açıklamıştı.

Ertem, takıntılı hayranının kendisi için cinsiyet değiştirdiğini, yaşadığı şehri değiştirdiğini ve Ertem’in adresini öğrendiğini söylemişti. “Korkuyorum” diyerek yaptığı açıklamaya “Özgürlüğümü, hayatımı kısıtlıyor, korkutuyor. Bunları yazarken ellerim titriyor. ” diye devam etmişti.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/ceylan-ertem-yasadigi-tacizi-anlatti-5-yildir-takip-ediliyorum-korkuyorum/

Ceylan Ertem şimdi de 3 sene önce yaptığı bir açıklamayla konuşuluyor. Ertem, Mecra Teras isimli programda “Şarkılarının hepsi kadından erkeğe yazılan şarkılar mı? Yoksa kadının kadına yazdığı bir şarkı var mı? sorusu üzerine “Hayalimde bir kadın canlandırıp “Nilüfer” şarkımı yazdım. O kadına aşığım ve şimdi o kadına şarkı yazıyorum diye düşündüm.” diyor.

Ardından da “Hepimizin içinde kadınları arzulayan bir yan var. Bunu kimse inkar etmesin. Kadınları da erkekleri de çok seviyorum. Allah’tan tek isteğim. Bir gün bir kadınla aşk yaşamak. Ama hala erkekleri çok seviyorum. Oradan vazgeçemedim. Bir kadınla ilişki yaşamayı çok isterdim. Türk kadınlarının çok güzel olduğunu düşünüyorum” diye açıklamasına devam ediyor.

Ertem, onu takip eden lezbiyen bir hayranından korktuğunu söylerken  zamanında bir kadınla ilişki yaşamak istediğini açıkça belirtmesi sosyal medya kullanıcıları tarafından çelişkili bulundu.

İŞTE O VİDEO!

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu