Müzikonair Ceza: Sagopa ile Düet Yapma Fikrine Cevabım Olumluydu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ceza: Sagopa ile Düet Yapma Fikrine Cevabım Olumluydu

Sagopa Kajmer ve Ceza'nın düet yapacağı konuşuluyordu. Ceza, projenin iptal olduğunun açıklanmasının ardından ''Sagopa ile düet yapma fikrine cevabım olumluydu'' dedi.

Depremzedeler yararına yapılması planlanan ortak rap albümünde Sagopa Kajmer ve Ceza’nın düet yapacağı konuşuluyordu. Ceza, projenin iptal olduğunun açıklanmasının ardından ”Sagopa ile düet yapma fikrine cevabım olumluydu” dedi.

Ortak rap albümünün iptal olduğunu açıklamasının ardından rap camiasından sesler yükselmeye devam ediyor. Anıl Piyancı geçtiğimiz günlerde söz konusu projenin Sagopa Kajmer ve Ceza tarafından kabul edildiğini, ancak bazı rapçilerin kaprisleri sebebiyle projenin iptal olduğunu açıklamıştı.

Konuyla ilgili Sagopa Kajmer cephesinden açıklama gelmiş, ünlü rapçi uzun yıllardır küs olduğu rapçi Ceza ile düet yapmayı kabul ettiği iddialarına ”Öyle bir düet yok” şeklinde yanıt vermişti.

Ceza: Cevabım Olumluydu

Ceza ise YouTube’da katıldığı bir programda soruya şaşırtan bir yanıt verdi. Ünlü rapçi, şöyle konuştu;

”İlk olay sıcağı sıcağına gönülden bir şey yaptı Şehinşah ile Anıl Piyancı. Beni aradılar telefonda konuştuğumuzda bana gel dediler proje var olur musun diye. Herkes kabul ediyorsa, ben okey dedim. Benim cevabım aslında olumluydu. Bir kişi daha dese aslında oluyordu. Ama ben en başından beri bu projenin olmayacağını biliyordum. Türkçe rap piyasasını çok iyi tanıdığım için….”

YouTube’daki program için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)