Müzikonair Danla Bilic ve Cakal Dudak Dudağa! ‘Diğer Yarım’ Diyerek Duyurdu… | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Danla Bilic ve Cakal Dudak Dudağa! ‘Diğer Yarım’ Diyerek Duyurdu…

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile rapçi Çakal'ın yeni aşka yelken açtığı iddia edildi. Dün akşam arkadaşlarıyla birlikte yeni yaşını kutlayan Danla Bilic'in Cakal ile yaptığı paylaşım hayranlarını şaşırttı.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile rapçi Çakal’ın yeni aşka yelken açtığı iddia edildi. Dün akşam arkadaşlarıyla birlikte yeni yaşını kutlayan Danla Bilic’in Cakal ile yaptığı paylaşım hayranlarını şaşırttı.

Danla Bilic şimdi de ünlü rapçi ile dudak dudağa karesini kalp emojisi ile sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Danla Bilic’in doğum gününde ortaya çıkan yeni aşkı sosyal medyayı salladı. Ünlü fenomenin, İmdat İmdat şarkısıyla büyük ses getiren rapçi Emirhan Çakal ile birlikte olduğu iddia edildi. ünlü fenomen ayrıca aşk pozlarını “Diğer yarım” diyerek paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)