Müzikonair Davut Güloğlu Vatandaşla Tartıştığı Görüntüler Üzerine Konuştu: Kışkırtmaya Çalışıyorlar… | Müzikonair
GündemSosyal

Davut Güloğlu Vatandaşla Tartıştığı Görüntüler Üzerine Konuştu: Kışkırtmaya Çalışıyorlar…

Yeniden Refah Partisi'niden Düzce Belediye Başkanı adayı olan eski şarkıcı Davut Güloğlu'nun bir vatandaşla tartıştığı görüntüler viral oldu.

Yerel seçimlere az bir süre kala, seçim yarışının gündemini meşgul eden olaylar yaşanmaya başladı. Yeniden Refah Partisi’niden Düzce Belediye Başkanı adayı olan eski şarkıcı Davut Güloğlu’nun bir vatandaşla tartıştığı görüntüler viral oldu.

Davut Güloğlu, Düzce halkıyla bir araya geldiği bir ortamda bir vatandaşla karşılaştı ve aralarında bir tartışma yaşandı. Tartışma sırasında, Güloğlu’nun mikrofonunu bırakarak vatandaşa karşılık vermesiyle ortam iyice gerildi.

Ancak, diğer vatandaşlar ve parti görevlileri tarafından müdahale edilerek durum sakinleştirildi.

Davut Güloğlu yaşananların ardından sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Güloğlu, ”Bizimle her türlü uğraşıyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar. Sizin diliniziz, sizin sözcünüzüz, sizin ozanınız. Her türlü başlıklar atıyorlar yalan dolan. Billboardlarımızı yırtıyorlar, her taraflara kendi bilboardlarını asıyorlar. Biz belden aşağı vurmuyoruz. Bizi kışkırtmaya çalışıyorlar. Biz sabrediyoruz. Sizin için savaşa devam” ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu