Müzikonair Defne Samyeli Uzakdoğulu Bilim İnsanlarının Dikkatini Çekti! Çin’e Gidecek! | Müzikonair
GündemSosyal

Defne Samyeli Uzakdoğulu Bilim İnsanlarının Dikkatini Çekti! Çin’e Gidecek!

Sık sık fit vücudu ve cildiyle gündeme gelen 51 yaşındaki iki çocuk annesi Defne Samyeli, Çin'li bilim insanlarının dikkatini çekti.

Sık sık fit vücudu ve cildiyle gündeme gelen 51 yaşındaki iki çocuk annesi Defne Samyeli, Çin’li bilim insanlarının dikkatini çekti. Son gelen haberlere göre, Çin’in önde gelen üniversitelerinden Xiamen Üniversitesi’nde genetik bilimi üzerine çalışan bir araştırmacı grubu, dünya genelinde genetik kökenlerin ve cilt gençliğinin nasıl etkilendiği konusunda farklı ülkelerden örnekler üzerinde bir araştırma gerçekleştirmiş. Bu çalışmada Türkiye’den Defne Samyeli’nin de incelendiği belirtiliyor.

Defne Samyeli, konu hakkında yaptığı açıklamada, araştırmacılarla buluşmak üzere Çin’e gideceğini ifade etti. Xiamen Üniversitesi’ndeki araştırmacılar tarafından davet edilen Samyeli’nin, önümüzdeki aylarda Pekin’e gitmeye hazırlandığı bildirildi. Samyeli’nin bu ziyaret kapsamında, genetik ve cilt gençliği üzerine çalışmalar yapan araştırmacılarla bir toplantı gerçekleştireceği ve yaklaşık 4000 kişiye cilt sağlığı ve güzellik konularında bir konferans vereceği de belirtiliyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)