Müzikonair Demet Akalın: Aleyna Küçüklerin Starı, Biz Küçüklerin Starı Değildik | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın: Aleyna Küçüklerin Starı, Biz Küçüklerin Starı Değildik

Aleyna Tilki'yi sahne kıyafetleri üzerinden eleştiren Demet Akalın, kendisine gelen eleştirilere ''Aleyna küçüklerin starı, biz küçüklerin starı değildik...'' dedi.

Aleyna Tilki için ‘Kimse seni sahnede iç çamaşırıyla görmek istemiyor’ Demet Akalın’ın bir dönem mayo ve bikiniyle verdiği pozlar gündeme geldi. Ünlü şarkıcı bu eleştirilere ”Aleyna küçüklerin starı, biz küçüklerin starı değildik”dedi.

Aleyna Tilki için ‘Kimse seni sahnede iç çamaşırıyla görmek istemiyor’ diyen Demet Akalın’dan yeni açıklama geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı Sezen Aksu’nun Namus şarkısını örnek göstererek ‘Yıllar geçti ama namusu kadınla özdeşleştirenler değişmedi. Bu gidişle 2060 senesinde bu şarkıyı başka bir kadın sanatçı yine birilerine inat seslendirecek.” dedi. Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi.

Aleyna Küçüklerin Starı!

Demet Akalın, ”Aleyna miniklerin starı elinde ayıcıkla ünlü oldu! Genç bir kızdı koca kadın değil! Bizler mayoyla bile çıktık ama biz küçüklerin starı değildik sonra ben Ben Fero’yla Evli Mutlu Çocuklu ile aldım ama sonra da hiç mayo giymedim” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu