MüzikMüzik Haber

Demet Akalın: Gerçek Survivor Ne Zaman?

Survivor'a 6 sosyal medya fenomeninin katılacağını duyuran Acun Ilıcalı'ya Demet Akalın "Gerçek Survivor Ne zaman?" diye sordu.

Her yıl merakla beklenen Survivor bir bir kadrolarını açıklarken sıkı Survivor takipçilerinden de bu isimlere yorumlar geliyor.

Her sene aynı heyecanla kadroların duyurulduğu Survivor 2023 sezonu için ünlü isimleri açıkladı. Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eker, Yusuf Güney, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler ve Cansu Tuman derken 6 sosyal medya fenomeninin de ismi açıklandı.

6 FENOMEN İSİM

2020 yılında Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’de yayınlanan Exatlon Challenge yarışmasında yarışan Alper Rende, Elanur, Chaby, Halil İbrahim Göker, Buse Plan ve Kürşat Juan, Survivor 2023’ün kadrosuna dahil oldu. Instagram hesabından isimleri paylaşan Ilıcalı “Kadroya dahil oldular, hepsine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

“BUNLARI ANCA HİRA İZLER”

Bu isimlere Demet Akalın’dan cevap geldi. Twitter hesabından Ilıcalı’ya cevap veren Akalın “Gerçek Survivor ne zaman? Bunları anca Hira izler” dedi.
Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.