Demet Akalın İle Resul Dindar Sahnede Birbirine Girdi! -
GündemSosyal

Demet Akalın İle Resul Dindar Sahnede Birbirine Girdi!

Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan Resul Dindar ve Demet Akalın arasında gerginlik yaşandı.

Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan Resul Dindar ve Demet Akalın arasında gerginlik yaşandı.

Resul Dindar: Sen Beni Tanımıyorsun!

Festivalin 5. gününde sahneye ilk çıkan isim Karadeniz müziğinin güçlü sesi Resul Dindar oldu. Sevilen şarkılarını sevenleriyle buluşturan Dindar, programına göre saat 22.00’de sahneyi Demet Akalın’a devretmesi gerekiyordu. Ancak Dindar, konserini uzatınca Akalın’ın kendisine baskı yaptığını iddia etti. Mikrofonu alarak seyircilere seslenen Dindar, “Demet Akalın Hanımefendi 22.30’da çıkmak istiyormuş, eğer çıkmazsa gidecekmiş. Benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim on bir” dedi.

Demet Akalın: Böyle Bir Şey Yok!

Dindar’ın konuşmalarının ardından sahneye çıkan Akalın, Dindar ile bir süre konuştuktan sonra sahneden indi. Akalın, daha sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Dindar’ın iddialarını yalanladı. Akalın, “Böyle bir şey yok arkadaşlar. Ben 22.00’de sahneye çıkacaktım ama Resul Bey 22.30’a kadar devam etti. Ben de bekledim saygısızlık yapmadım. Sonra da sahneye çıkıp güzel bir konser verdim” dedi.

Yaşanan gerginliğin ardından festivalde coşkulu bir gece yaşandı. Resul Dindar, seyircilerin isteklerini kırmayarak konserine devam etti. Daha sonra sahneye çıkan Demet Akalın da sevilen şarkılarını seslendirdi. İki sanatçının da hayranları festival alanını doldurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)