Müzikonair Demet Akalın ve MasterChef Yarışmacısı Arasında Gerginlik! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın ve MasterChef Yarışmacısı Arasında Gerginlik!

Sıkı bir MasterChef izleyicisi olan Demet Akalın, yarışmacılardan Tahsin Küçük'ü eleştirerek "Aşırı iticisiniz, inşallah sonuna kadar gidemezsiniz" dedi. Yarışmacı buna sessiz kalmadı.

Demet AKalın’ın sıkı bir televizyon yarışması izleyicisi olduğu biliniyor. Özellikle Survivor ve MasterChef yarışmalarını yakından takip eden Akalın, bu kez MasterChef yarışmacısı Tahsin’i eleştirdi.

Demet Akalın, MasterChef All Star’ın iddialı yarışmacılarından Tahsin Küçük’ü hedef aldı. Küçük’ten kendisine “İticisin” diyen Akalın’a cevap gecikmedi.

Yarışmanın iddialı isimlerinden Tahsin Küçük’ün davranışlarından rahatsız olan Demet Akalın, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda “Tahsin, ‘şakalaşıyoruz’ diyorsun ya aşırı iticisiniz. İnşallah sonuna kadar gidemezsiniz. Gelsin şu şampiyonlar bay” dedi. Akalın’ın sitem dolu paylaşımına sessiz kalmayan Tahsin Küçük ise “Keşke herkes kendi işini, sadece kendi işini hakkıyla yapsa. Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)