Müzikonair Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye: Kimse Seni İç Çamaşırıyla Sahnede Görmek İstemiyor! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki’ye: Kimse Seni İç Çamaşırıyla Sahnede Görmek İstemiyor!

Demet Akalın sunucusu olduğu Gel Konuşalım programında Aleyna Tilki ile ilgili konuştu. Demet Akalın, ''Kimseyi suçlama... Kimse seni iç çamaşırıyla sahnede görmek istemiyor. birkaç sene önce sana dünya starı olamazsın demiştim...'' sözlerini kullandı.

Demet Akalın sunucusu olduğu Gel Konuşalım programında Aleyna Tilki ile ilgili konuştu. Akalın, Aleyna Tilki’ye tavsiyelerde bulundu. Aleyna Tilki’nin sahne alamadığını ve birileri tarafından engellendiğini açıklamasının ardından konuşan Demet Akalın, ”Kimseyi suçlama… Kimse seni iç çamaşırıyla sahnede görmek istemiyor. birkaç sene önce sana dünya starı olamazsın demiştim…” sözlerini kullandı.

İşte Demet Akalın’ın Aleyna Tilki açıklaması;

Sesi, fiziği, gençliği tartışılamaz. Fakat laf dinlemiyor. Kimse onun kötülüğünü istemiyor. Biz de çok zorluklarla buraya geldiğimiz için seni anlıyoruz. Ne Gülşen’in ne Hadise’nin bu toplara gireceğini sanmıyorum. Yine bi kafanı topla ondan sonra güzel bir şarkı yaparsın. Her şey silinir, unutulur. Sen bunu yapabilecek kapasitede bir sanatçısın.   Birkaç sene önce dünya starı olacağım demişti. Ben de sen dünya starı olamazsın demiştim. Çünkü senden Amerika’da çok var. Oraya gittiğin zaman gerçekten o havaya giriyorsun. Ama Türkiye’de yaşıyorsak… Tarkan bir şarkısıyla bütün dünyada listelere girdi. O yüzden kimse seni iç çamaşırlarıyla sahnede görmek istemiyor. Birkaç sene önce büyük bir halk konserlerinin yapıldığı yerde 60 bileti satılmıştı garibime gitmişti. Amerika’da yaşayacaksan orada hayatına devam et. Burada yapacağın çok şey var. Bütün sanatçı dostların senin tabiki iyiliğini istiyor. Annen de sana destek. Gençliğin yarattığı şımarıklığı hepimiz yaşadık. Belli bir yaşa geldikten sonra Hande Yener ile kavgalarımı düşünüyorum ve utanıyorum. Bunlar hep yaş ve tecrübe…

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu