Müzikonair Demet Akalın’dan Bayrak İsyanı: Ne Zaman Asılacak! | Müzikonair
GündemSosyal

Demet Akalın’dan Bayrak İsyanı: Ne Zaman Asılacak!

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demet Akalın, köprülerde bayrak asılmadığını dile getirerek ne zaman asılacağını sordu.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demet Akalın, köprülerde bayrak asılmadığını dile getirerek ne zaman asılacağını sordu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Cennet vatanımızın 81 vilayetindeki tüm kardeşlerimi, yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımızı evlerini, dükkânlarını, arabalarını Türk bayraklarıyla süsleyerek Cumhuriyetimizin 100’üncü yaşını selamlamaya, bu gurur gününe ortak olmaya davet ediyorum. Yer gök bayrak olsun!” demişti.

Ancak ünlü şarkıcı Demet Akalın X hesabından yaptığı paylaşımda köprülerde bayrak olmadığını dile getirerek, “Ne zaman asılacak?” sorusunu Karayolları Genel Müdürlüğüne yöneltti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)