Müzikonair Demet Akalın’dan Hande Erçel Çıkışı: O Beni Oynayamaz | Müzikonair
GündemSosyal

Demet Akalın’dan Hande Erçel Çıkışı: O Beni Oynayamaz

Demet Akalın, tv8 ekranlarında yayınlanan 'Gel Konuşalım' programında ilginç bir açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcının Hande Erçel çıkışı magazin gündemine bomba gibi düştü.

Demet Akalın, tv8 ekranlarında yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programında ilginç bir açıklamada bulundu. Ünlü şarkıcının Hande Erçel çıkışı magazin gündemine bomba gibi düştü. Programda, “Hayatınız bir film olsa ismini ne koyardınız?” sorusu gündeme geldiğinde Akalın, esprili bir şekilde İbrahim Tatlıses’in “Benim Hayatım” şarkısının bir kısmını söyleyerek cevap verdi ve gülüşmelere neden oldu.

Ayrıca, ölümünden sonra hayatının film yapılmasını kesinlikle istemediğini vurgulayan Akalın, “Asla film yapılmasını istemiyorum hayatımın” dedi.

Program ilerledikçe sunucu Jess Molho, Akalın’a “Diyelim ki hayatın film yapıldı ve sana da sorulmadı. Senin hayatını kimin canlandırmasını isterdin?” diye sordu. Akalın, düşündükten sonra “Deli dolu, patavatsız” tarifini kullanarak oyuncu Gonca Vuslateri veya başka biri olabileceğini belirtti.

Sunucunun önerisi üzerine, Hande Erçel’in fiziksel olarak uygun olabileceğini söylemesi üzerine Akalın, “Hande Erçel olmaz” diyerek kesin bir dille reddetti. Hande Erçel’in oyunculuk yeteneğinin kendisini canlandırmak için uygun olmadığını düşündüğünü ifade etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu