Müzikonair Demet Akalın’dan İrem Derici’ye Tavsiye: O Dil 90’larda Kaldı, Yapma Gülüm… | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan İrem Derici’ye Tavsiye: O Dil 90’larda Kaldı, Yapma Gülüm…

Demet Akalın, sivri dili ve zaman zaman küfürlü bir üslupla konuşan İrem Derici'ye tavsiye verdi. Ünlü şarkıcı Gel Konuşalım isimli televizyon programında İrem Derici'nin konuşma üslubuna dair konuştu. 

Demet Akalın, sivri dili ve zaman zaman küfürlü bir üslupla konuşan İrem Derici’ye tavsiye verdi. Ünlü şarkıcı Gel Konuşalım isimli televizyon programında İrem Derici’nin konuşma üslubuna dair konuştu.

Demet Akalın İrem Derici’ye şöyle seslendi;

”Şahane bir şov yapıyosun ellerine sağlık sabah niye ondan sonra kötü söz söylüyorsun. O dil artık olmuyor biliyor musun? O dil bize 90’larda yakışıyordu artık bunları yapma vallahi olmuyor ya. O ağzı bırak bence. Benim eskiden vardı o kadar olmasa da. Yapma gülüm bak ne güzel radyoda şarkıların çalıyor güzel bir ödül töreninde şov yapıyorsun… Yapma…”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)