Deniz Akkaya: Gülben Ergen Gündemde Olmak İçin Fenomenlerden Medet Umuyor! -
GündemSosyal

Deniz Akkaya: Gülben Ergen Gündemde Olmak İçin Fenomenlerden Medet Umuyor!

Ünlü model Deniz Akkaya, Günaydın'a konuştu. Deniz Akkaya, sosyal medya fenomenlerine yönelik operasyonlardan LGBT'ye kadar pek çok konuda açıklamalar yaptı.

Ünlü model Deniz Akkaya, Günaydın’a konuştu. Deniz Akkaya, sosyal medya fenomenlerine yönelik operasyonlardan LGBT’ye kadar pek çok konuda açıklamalar yaptı. Deniz Akkaya’nın açıklamalarından biri de Gülben Ergen ile ilgili oldu.

Gülben Ergen’in daha önce Dilan Polat ve başka fenomenlerle sosyal medya paylaşımları olmasını eleştirdi.

Deniz Akkaya şöyle konuştu;

Gülben Ergen, Dilan Polat gibi birçok fenomenle sosyal medyada samimi görüntüler paylaştı. Gülben Ergen gündemde kalma bağımlılığı yüzünden bu tiplerden medet umuyor. Yani ben Gülben Ergen’i ondan daha çok düşünerek bunu eleştiriyorum. Ergen’in bunlara ihtiyacı yok ki. Zaten marka bir isim. Neden onların sosyal medyadaki etkileşimi yüzünden onlarla ilişki kuruyor. Etkileşim alacağım diye açtığı kreşe fenomenin adını verdi. Bir sürü önemli isim varken, bunu koymak da doğru değil. Bu kadar olay olmuş, hâlâ koruyor fenomenleri. Bu saatten sonra korumak mantıklı bir davranış olmaz.

Kaynak
Günaydın | Tuba Kalçık
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)