Müzikonair Deprem Blögesine Hırsızlık Yapmak İçin Girdiler | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Deprem Blögesine Hırsızlık Yapmak İçin Girdiler

Yağmalayanlardan sora hırsızlık yapmak için girenler de yakalandı.

Deprem bölgesi fırsatçılar için ilginç bir yol oluşturdu. Birçok insan can pazarındayken market yağmayalanlardan sonra bir de hırsızlar türedi. Müzisyen Serkan Çağrı sosyal medya hesabından yakalanan hırsızları paylaştı.

Türkiye için büyük bir yıkım olan Maraş merkezli depremi çalışmaları devam ediyor. Enkaz altında kalanları kurtarma çalışmaları sürerken bir taraftan da hırsızlar ve yağmacılar da bölgeden eşya çalıyor. Deprem bölgesinde hırsızlık yaparken yakalananları Serkan Çağrı paylaştı.

Çağrı paylaşımına; “Vicdan yoksunu bu şerefsizler kamyonla deprem bölgesine hırsızlık yapmak için gitmişler. Ohal bölgesine hangi cesaretle gittiniz pislikler. Burası Türkiye Cumhuriyeti unutmayın! Küllerinden yeniden doğmuş ecdadın torunlarıyla dolu. Burayı aşiret ülkeleriyle karıştırmayın. Atamızın temellerini sağlam attığı bu toprağın insanları olarak her zorlukta ayağa kalkmasını biliriz. Ancak sizin gibi zor günlerde hainlik yapanları asla unutmaz ve cezasız bırakmayız! Türkiye Cumhuriyeti Devletinin askeri, polisi bunun bedelini sizlere ödetir ve ödetecektir! Cesareti olan buyursun gelsin.” notunu ekledi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)