Müzikonair Didem Soydan: Aşık Olduğum Adam Evli | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Didem Soydan: Aşık Olduğum Adam Evli

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Didem Soydan, katıldığı bir Youtube programında, "Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var" açıklamasıyla dikkat çekti.

Didem Soydan, hem fiziği hem sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Ünlü manken Didem Soydan, Melis İşiten’in Youtube kanalına konuk oldu.

“AŞIK OLDUĞUM KİŞİ EVLİ”

Son olarak Burak Deniz’le aşk yaşayan ve adından sık sık söz ettiren Soydan, dikkat çekecek açıklamalar yaptı. Eski aşkından bahseden Didem Soydan, evli olduğunu söyledi ve izleyenleri şaşırttı.

O KİŞİ CAN BONOMO MU?

Bir dönem Can Bonomo ile sevgili olduğu bilinen Soydan’ın bahsettiği kişinin Can Bonomo olduğu düşünüldü.

Eski aşkından “Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” diye bahseden ünlü mankenin açıklamalarının ardından o kişinin kim olduğu merak edildi.

Açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Didem Soydan, konuşmasına “Aşık olduğum kişi hala aynı” diyerek tüm ilişkilerini o isimle kıyasladığını söyledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)