Didem Soydan'dan Açıklama Geldi -
MüzikMüzik Haber

Didem Soydan’dan Açıklama Geldi

Didem Soydan "Aşık olduğum kişi evli" demişti! Akla Can Bonomo gelince açıklama gecikmedi.

Didem Soydan, katıldığı bir Youtube programında, “Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” açıklamasıyla dikkat çekti. Bu açıklamadan sonra Soydan’ın ismini vermediği kişinin eski aşkı Can Bonomo olduğu konuşulurken ünlü mankenden de açıklama gecikmedi.

Melis İşiten’in Youtube kanalına konuk olan Didem Soydan açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. Eski aşkından bahseden Didem Soydan, şaşırtan sözlere imza attı.

Soydan “Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” diye bahseden ünlü mankenin açıklamalarının ardından o kişinin kim olduğu merak edildi. Akıllara Can Bonomo gelmişti ancak Didem Soydan kişinin ünlü şarkıcı olmadığını söyledi.

Ünlü manken “Tüm sektör ve yakın çevrem bu bahsettiğim hâlâ aşığım dediğim kişinin kim olduğunu biliyor, bahsettiğim kişinin 4 sene Amerika’da yaşadığını da biliyor o sebeple gelip burada atıp tutma” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)