MüzikMüzik Haber

Dilan Çıtak İsyan Etti: Şarkı Son Dakika 20 Bin TL Farkla Hadise’ye Verildi…

İbrahim Tatlıses'ın şarkıcı kızı Dilan Çıtak, önümüzdeki ay çıkarmayı planladığı şarkının son dakika Hadise'ye verildiğini söyledi. Aldığı haberle şoke olan Dilan Çıtak, sosyal medya hesabından isyan etti.

İbrahim Tatlıses’ın şarkıcı kızı Dilan Çıtak, önümüzdeki ay çıkarmayı planladığı şarkının son dakika Hadise’ye verildiğini söyledi. Aldığı haberle şoke olan Dilan Çıtak, sosyal medya hesabından isyan etti. Şarkının 20 bin TL farkla Hadise’ye verildiğini söyleyen ünlü şarkıcı, aracı kişiyi yerden yere vurdu. Dilan Çıtak, Hadise’yi övmeyi de ihmal etmedi.

Geçtiğimiz aylarda müzisyen Levent Dörter ile dünyaevine giren Dilan Çıtak, sosyal medya hesabı üzerinden müzik piyasasındaki bir kişiyi isim vermeden eleştirdi. Birinin yapımcısını aradığını ve yatırım yapma şeklinde konuştuğunu söyleyen Çıtak, işlerinin iptal ettirilmeye çalışıldığını, hakaret yüklü bot yorumlara maruz kaldığını da söyledi.

İşte Dilan Çıtak’ın paylaşımı;

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.