Müzikonair Dilan Polat Sosyal Medyayı Ağlayarak Terk Etti! | Müzikonair
GündemSosyalSosyal MedyaVitrin

Dilan Polat Sosyal Medyayı Ağlayarak Terk Etti!

Sosyal medyayı sık kullanan Dilan Polat, bugün yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü fenomen sosyal medya hesabını kapattığını gözyaşları içerisinde anlattı.

Sosyal medyada kısa süre içinde üne kavuşan ve kendi adıyla birçok güzellik merkezi bulunan Dilan Polat takipçilerini üzen bir haber verdi.

Sosyal medyayı sık kullanan ve ‘Enerci’ isimli şarkısıyla da ününe ün katan fenomen, bugün yaptığı paylaşımla hayranlarını üzdü. Ünlü fenomen sosyal medya hesabını kapattığını gözyaşları içerisinde anlattı.

Polat, “Biraz kendi içimde uğraştığım şeyler var. Bir süre uzak kalmak bana iyi gelecek. Beni seven insanların hepsini çok seviyorum. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Burada yazılan çizilen şeyleri de gördükçe sinirlerim bozuluyor. Size kocaman enerjiler gönderiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)