Müzikonair Dilan Polat’tan İsmail Saymaz’a Mektup: Burada Çok Üzgünüm… | Müzikonair
GündemSosyal

Dilan Polat’tan İsmail Saymaz’a Mektup: Burada Çok Üzgünüm…

Dilan Polat, tutuklanmasının ardından uzun bir sessizlikten sonra gazeteci İsmail Saymaz'a bir mektup göndererek ilk kez konuştu.

Dilan Polat, tutuklanmasının ardından uzun bir sessizlikten sonra gazeteci İsmail Saymaz’a bir mektup göndererek ilk kez konuştu. Polat, cezaevinde bulunduğu süre içerisinde yaşadığı duyguları ifade etti. Ancak, Saymaz’ın sorularına tam olarak yanıt vermek yerine, daha kapsamlı bir mektup yazacağını belirtti.

Mektupta, Polat kendisine yöneltilen suçlamaların haksız olduğunu ve bu durumun kendisini çaresiz hissettirdiğini dile getirdi. Ayrıca, en büyük üzüntüsünün çocuklarını görememek olduğunu ve cezaevindeki yaşamının dışarıdaki hayatından tamamen farklı olduğunu vurguladı. Polat, son zamanlarda yaşadıklarının hayatın tuhaflıklarından biri olduğuna inandığını ifade etti.

Dilan Polat’ın mektubunda şu ifadeler yer aldı;

“Avukatım Hüseyin ağabey ile göndermiş olduğun soruları zaman az olduğundan tamamı ile cevaplandıramıyorum. Soruların bir kısmı şirketin mali ve vergisel konuları ile için haberdar değilim zaten. Diğer kısmı ile ilgili samimi olarak şunları söyleyebilirim. Evet, burada çok üzgünüm. Üzüntümün en büyük kaynağı çocuklarımı göremeyişim.

Hakkımdaki haksız suçlamalara karşı çaresiz oluşum da beni üzüyor. Ama Allah dayama gücü veriyor.

Dışarıdaki hayatımda buradaki hayatım arasında taban tabana zıtlık var. Özellikle son günlerde hayatın bir cilvesi olduğuna inanıyorum.”

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)