Dünyaca Ünlü Şarkıcı Sinead O'Connor Hayatını Kaybetti -
MüzikMüzik Haber

Dünyaca Ünlü Şarkıcı Sinead O’Connor Hayatını Kaybetti

Dünya çapında ün kazanmış İrlandalı şarkıcı Sinead O'Connor, 56 yaşında hayatını kaybetti.

Dünya çapında ün kazanmış İrlandalı şarkıcı Sinead O’Connor, 56 yaşında hayatını kaybetti. O’Connor, 1990 yılında Prince’in “Nothing Compares 2 U” şarkısının dokunaklı yorumuyla tüm dünyada yıldız olmuştu. Aynı zamanda 2018 yılında Müslüman olduğunu duyurarak, “Müslüman olduğum için gurur duyuyorum. Bu, her akıllı ilahiyatçının doğal olarak varacağı bir sonuç. Tüm kutsal yazıtlar bizi İslam’a götürüyor. İslam tüm diğer kutsal kitapları gereksiz kılıyor.” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Sinead O’Connor’ın ruh sağlığıyla ilgili yaşadığı sorunlarının ardından hayatını kaybettiği belirtiliyor. Dört çocuk annesi olan şarkıcı, 17 yaşındaki oğlu Shane’in intihar etmesinin ardından bir türlü toparlanamamıştı. Son Twitter paylaşımında da bu acı gerçeği dile getirmişti.

Ünlü şarkıcı, tedavi gördüğü hastaneden kaçan ve polis tarafından yapılan arama sonucunda cansız bedeni bulunan oğlu Shane’in fotoğrafına yer verdiği paylaşımında, “O zamandan beri yaşayan bir ölü gibiyim. O benim hayatımın aşkıydı, ruhumun ışığıydı.” ifadelerine yer vermişti. Sinead O’Connor, oğluyla birlikte iki ayrı parçada bir ruh gibi olduklarını dile getirerek, “O beni koşulsuz seven tek canlıydı.” şeklinde eklemişti. Oğlunun kaybı nedeniyle ölüm ile yeniden doğuş arasında kaybolmuş hissettiğini de açıkça belirtmişti.

Ailesi tarafından yapılan açıklamada, “Sevgili Sinead’imizin ölümünü duyurmaktan dolayı büyük bir üzüntü içindeyiz.” ifadesine yer verildi. Ayrıca ünlü şarkıcının ailesi ve yakın çevresinin büyük bir yıkım yaşadığı ve özel hayatlarının mahremiyetine saygı gösterilmesi ricasında bulundukları ifade edildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)