Müzikonair Ebru Polat: Ya Cücedir Ya Yalaktır | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ebru Polat: Ya Cücedir Ya Yalaktır

Sosyal medyada iddialı paylaşımlara imza atan ve son olarak da takipçilerinden aldığı cinsel içerikli itirafları paylaşan Ebru Polat, sosyal medyada kendisine gelen eleştiri üzerine şoke eden bir cevap yazdı.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve iddialı pozlarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan ünlü şarkıcı Ebru Polat son zamanlarda sık sık kendisine gelen itiraf mesajlarını paylaşarak dikkat çekiyor. Ayrıca güzellik merkezi sahibi Polat, merkezinden paylaştığı fotoğraflarla da çok konuşuluyor.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/ebru-polattan-vajina-paylasimindan-sonra-popo-paylasimi-geldi/

Bir süredir Tolgahan Yıldız ile aşk yaşayan Ebru Polat klip çekiminden anları paylaştı ve “Kamera arkasında da tıpkısının aynısı olmak diye bir şey var… Bazıları 200 kilo iken klipte üstten çek alttan çek yandan daralt yüze filtre derken bebek, sokakta şebek” yorumunu yaptı.

Bu yorum bazı takipçileri rahatsız etti. Ebru Polat’ın bir takipçisi fotoğraflarına yaptığı filtreleri hatırlatarak “Postlarını yaptığın Faceapp’lar aklına gelmedi herhalde bunu yazarken” dedi.

“ÇEVREMDEKİ EZİK ÇANACILARDAN BİRİ”

Ebru Polat ise bu yoruma sinirlendi ve ağzını bozdu. Ünlü şarkıcı takipçisine “Hahaha kendi sayfasından yazmaya g.tü yemeyen çevremdeki ezik çantacılardan biri yazmış. Ya cücedir, ya yalaktır, ya tombalaktır” yanıtını verdi.

İŞTE O PAYLAŞIM

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)