Müzikonair Ebru Yaşar: İstanbul Geceleri Artık Bizden Sorulur | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ebru Yaşar: İstanbul Geceleri Artık Bizden Sorulur

Ebru yaşar, geçtiğimiz akşam Maslak Yeni Gazino'da konser verdi. Yaşar, kuliste gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Ebru yaşar, geçtiğimiz akşam Maslak Yeni Gazino’da konser verdi. Yaşar, kuliste gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

İstanbul Maratonu Başladı 

Yoğun bir dönem yaşadığını belirten Ebru Yaşar, “Yaz-kış aynı yoğun şekilde çalışıyoruz. İstanbul maratonu başladı. İstanbul’da çok sevdiğimiz bir mekânda sahne alıyoruz. Geçen sene buradaydık. Bu senede buradayız. Buranın kalitesini seviyorum. Birçok sanatçı arkadaşım ile aynı sahneyi paylaşıyoruz. İstanbul geceleri artık bizden sorulur” dedi.

Çalışmak İbadet Gibi 

En çok konser veren sanatçılar arasında en başta yer alması hakkında konuşan Yaşar, “Alıyorum evet… En çok gibi bir iddiam yok. Zaten ona yetişemem, hiç öyle bir iddiam yok ama çalışmayı seviyoruz. Ben hep söylüyorum, çalışmak ibadet gibi ama sosyal hayatı da, aileni de, çocukları da, ihmal etmeden işimin gereğini yapmaya çalışıyorum. Düzgün işlerde olmayı seviyorum” ifadelerine yer verdi.

Denizli Konserini Telafi Edeceğiz 

Bartın’da yaşanan maden faciası yüzünden Denizli konserini erteleyen sanatçı, bu konuda şu cümleleri kurdu: “Denizli’ye gidemedim, bütün sevenlerimden çok özür diliyorum ama onlara bahara doğru havaların düzeldiği bir dönemde gideceğim. Çünkü biliyorsunuz Bartın’da çok talihsiz bir kaza yaşandı. O kaza yaşanırken, bizim konserde olmamız doğru olmazdı. Ama bahar ayında veya yazın mutlaka gideceğim, bunu telafi edeceğiz”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu