Müzikonair Ebru Yaşar Mersinlilerle Buluştu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ebru Yaşar Mersinlilerle Buluştu

Son albümü “Gel De Sevme” ile 2021 yılının en çok dinlenen kadın şarkıcılarından Ebru Yaşar, önceki gün Mersin Jolly Joker’de sahne aldı.

Son albümü “Gel De Sevme” ile 2021 yılının en çok dinlenen kadın şarkıcılarından Ebru Yaşar, önceki gün Mersin Jolly Joker’de sahne aldı. MüzikOnair Muhabirimiz İbrahim Aydemir de konserdeydi ve konserde yaşananları aktardı.

30 yıla yakın müzik kariyerinde birçok hit şarkıya imza atan Ebru Yaşar, konserine son albümünün çıkış parçası “Yalnız Uyunmaz” şarkısı ile başladı. Yeni ve eski şarkılarından en çok dinlenenleri Mersinliler için seslendiren başarılı şarkıcı, başka sanatçılara ait eserlere repertuvarında yer verdi.

“Kaç Kadeh Kırıldı”, “Haydi Söyle”, “Nankör Kedi”, “Yandırdın Kalbimi” gibi birçok şarkıyı konserinde seslendiren Ebru Yaşar’a konseri dinlemeye gelenlerde hep bir ağızdan eşlik etti. Konser esnasında kendisini dinlemeye gelenlerle sohbet eden Ebru Yaşar, “İlk kez Jolly Joker’de sahne alıyorum.

Mersin’e uzun zamandır gelmiyordum. Dağ dağa kavuşmaz, insan insana kavuşmak sözünden yola çıkarak Mersinlilerle kavuştuk sonunda. Normalde iddialı cümleler kurmam ama bugün buraya beni dinlemeye gelen tüm Mersinlilere unutulmaz bir gece yaşatacağım” dedi. Yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kalan Ebru Yaşar, gece 12’den sonra uygulanan müzik yasağından dolayı konserini bitirdi.

İŞTE KONSERDEN MUHABİRİMİZ İBRAHİM AYDEMİR’İN ÇEKTİĞİ VİDEOLAR!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)