GündemSosyal

Ece Gürsel İle İstanbul Boğazının Kalbinde Bigo Live Galası!

Dünyanın en popüler mobil canlı yayın uygulaması olan Bigo Live, yine adından söz ettiren büyüleyici bir gala etkinliği ile gündemi salladı. Bigo, bu yıl düzenlendiği ihtişamlı gala töreninde Türkiye'nin en başarılı ajanslarını, ailelerini ve yayıncılarını İstanbul Boğazı'nın büyüleyici manzarasında ağırladı.

Dünyanın en popüler mobil canlı yayın uygulaması olan Bigo Live, yine adından söz ettiren büyüleyici bir gala etkinliği ile gündemi salladı. Bigo, bu yıl düzenlendiği ihtişamlı gala töreninde Türkiye’nin en başarılı ajanslarını, ailelerini ve yayıncılarını İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasında ağırladı.

Bigo Live uygulaması içinde yarışan öncü yayıncılar, yaratıcı ajanslar, özel aileler, vip kullanıcılar ve destekçiler İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasıyla bir araya geldi. Gecenin kıvılcımı, güzel manken Ece Gürsel’in sunuculuğunu üstlendiği açılışla yakıldı. Kazandığı yarışmalarla adından sık sık söz ettiren ünlü manken Ece Gürsel, Bigo Live’ın gerçekleştirdiği bu büyük galada yer almaktan çok mutlu olduğunu ve bir sonraki galada da burada olmayı dilediğini belirtti. Güzel manken katılımcıların isimlerini anons ederek tek tek sahneye davet etti ve katılımcılarla sohbet esnasında Bigo Live yayıncılık deneyimlerini sordu. Sunucu Ece Gürsel’in Bigo’ya olan ilgisi gözlerden kaçmadı. Ödül töreni esnasında sahnede ödül alan kişilerle tek tek tanışıp Bigo hakkında sorular soran Ece Gürsel, artık kendisinin de Bigo Live’da daha aktif olacağını paylaştı.

Ortalıkta Gezinen Küçük Canavar Herkeste Merak Uyandırdı!

Konukları kırmızı halıda Bigo Live sevimli maskotu Dino karşıladı. Gece boyunca konukların arasında gezinip dans eden Bigo Live maskotu Dino galanın ilgi odağı oldu. Dino’nun eğlenceli dans figürlerine dayanamayan konuklar onunla fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Bu durum Dino’nun çok hoşuna gitmiş olmalı ki gece boyunca yüzünden gülümseme eksilmedi. Kırmızı halıda sırayla boy gösteren katılımcıların, ödül töreni sonrası gerçekleşen DJ performansıyla soluğu sahnede aldığını gören Dino, sahnede konuklar ile halay bile çekti!

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu