FenomenSosyal

Ece Ronay Hamile Olduğunu Duyurdu!

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, 2.5 aylık hamile olduğunu açıkladı.

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, 2.5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Mehmet Ali Erbil’in kendisine attığı taciz içerikli mesajları ifşa eden Ece Ronay, nişanlısı Mehmet Bilir’den hamile olduğunu söyledi.

‘Söylemezsem Olmaz’ programının canlı yayınında Bircan Bali; Ece Ronay’ın iki buçuk aylık hamile olduğu iddia etti. Bali açıklamasında “Mehmet Ali Erbil’in evine giden çocuğa ev de aldırmış, imam nikahı da kıydırmış” dedi. Bu gelişmelerin üzerine Ece Ronay, iddialara sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla yanıt verdi.

22 Ocak tarihinde evleneceğini müjdeleyen Ronay, hamilelik iddialarının ardından bir video çekti. Instagram hesabından da yayınladı.

Ronay, YouTube kanalında bu konuyla ilgili bir video çektiklerini ancak daha kurgu aşamasında olduğunu söyledi. Videonun hazırlandığı ofisteki bir çalışanın bunu basına sızdırdığını söyleyen ünlü isim, bebek beklediğini duyurdu.

Mehmet Ali Erbil’i Ziyarete Gitmişti

Ünlü şovmen, “Mehmet kardeşim Ece Ronay’ın nişanlısı. Ben onun nişanlı olduğunu bile bilmiyordum. Mehmet’i olayları kapalım, üstünü örtelim diye davet ettim. Çünkü hem kamuoyu, hem biz, hem de o taraf çok rahatsız oldu. O da beni kırmadı, davetimi kabul etti geldi ve yemeğimi yedi” dedi.

Artık Nişanlım Değil

Ece Ronay ise sosyal medya hesabından “Ben kimsenin böyle saçma bir özrünü kabul etmiyorum. Mehmet Ali Bey yılların kurdu, bizim Mehmet de saf. Kandırıp kullanmış olmalı diye düşünüyorum. Nişanlım Mehmet’in nazik barış teklifini de sonuna kadar reddediyorum. Bu arada sanırım artık nişanlım değil” açıklamasını yaptı.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.