MüzikMüzik Haber

Edis’in Şovu O Ses Türkiye’ye Damga Vurdu

Türkiye’nin yıldızı Edis, yılbaşı gecesi tüm ülkenin izlediği unutulmaz bir şova imza attı. Ünlü şarkıcı, ardından Türk televizyonlarında yeni yılda ilk kez gerçekleştirilen bir prodüksiyonla sahneye uçarak indi ve hem stüdyoyu hem de izleyen milyonları coşturdu. 

Türkiye’nin yıldızı Edis, yılbaşı gecesi tüm ülkenin izlediği unutulmaz bir şova imza attı. O Ses Türkiye’de ekrana gelen Edis, önce telefonla yayına bağlandı ve 60 dansçının eşlik ettiği videosuyla izleyenleri kendine hayran bıraktı. ec

Edis, 2023’e girerken televizyon şovuyla yılbaşına damgasını vurdu. O Ses Türkiye’nin yılbaşı özel bölümüyle ekrana çıkan Edis, geceye özel hazırlanan muhteşem bir prodüksiyonla yeni yıla eğlence kattı. 

Yılbaşına Özel Dev Prodüksiyon

Edis, O Ses Türkiye programına önce telefonla bağlandı. İzleyenlerin yeni yılını kutlayan Edis ardından Acun Ilıcalı’nın ricası üzerine bir parçasını seslendirmeye başladı. Gecenin büyüsü bu dakika itibariyle başladı. 60 dansçının kendisine eşlik ettiği İstanbul sokaklarında şarkılarını seslendiren Edis, 2022 yılına damgasını vuran ‘Arıyorum’ ve ‘Yalancı’ şarkılarıyla ekrana geldi. Yönetmenliğini Mali Ergin’in yaptığı bu özel şov, Edis’i alan helikopterin sesinin duyulmasıyla son buldu. 

Bir İlki Yine Edis Yaptı

Ünlü yıldızın yılbaşı şovunun ikinci bölümünde ise müziğin görsel anlamda birçok aktörle aynı sahneyi paylaştığı özel bir şov yaşandı. Işık ve görsel efektlerle bütünleşen şovda Türk televizyonlarında ilk kez bir sanatçı uçarak sahneye indi. Milyonları büyüleyen Edis, unutulmaz sahne şovunda stüdyoda ‘Benim Ol’ ve ‘Martılar’ şarkılarını seslendirdi. Ebru Gündeş, Murat Boz, Seda Sayan, Yıldız Tilbe’den oluşan O Ses Türkiye jürisi izleyenlerin isteği üzerine ikinci kez seslendirilen ‘Martılar’ şarkısında Edis’e eşlik etti. 

Edis’in sahne şovu için yaklaşık 200 kişilik bir ekip bir hafta boyunca çalıştı. Edis, sahneye uçarak geldiği anlarda yaklaşık 10 metre yükseklikten izleyenlerin çığlıkları eşliğinde indi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.