EkranSosyalVitrin

Ekrem Açıkel Halk TV’ye Geçti

TGRT'de ana haber sunarken ekonomi konusunda eleştirileri sebebiyle işten çıkarılan Ekrem Açıkel, Halk TV'ye geçti. Halk TV gün ortasında haber kuşağı programı sunan Can Coşkun ise Sözcü TV'ye geçtiğini açıkladı.

TGRT’de ana haber sunarken ekonomi konusunda eleştirileri sebebiyle işten çıkarılan Ekrem Açıkel, Halk TV’ye geçti. Halk TV gün ortasında haber kuşağı programı sunan Can Coşkun ise Sözcü TV’ye geçtiğini açıkladı.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Açıkel “Dostlar, güzel bir haberim var ‘Ne zaman döneceksin?’ Hep sordunuz. Vuslat artık Halk TV ailesindeyim. Yarın saat 13’te ilk bülten için ‘vira bismillah’ diyeceğim. Bana kucak açan Halk TV yönetimine teşekkür ederim. Ahlâklı hakikate hürmet eden halk haberciliğine devam…” dedi.

Ekrem Açıkel’in saatini duyurduğu bültende program sunan Can Coşkun da Açıkel’in açıklama yaptığı saatlerde Halk TV’den ayrıldığını duyurdu. Coşkun, Sözcü TV’ye geçtiğini ilan etti.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.