MüzikMüzik HaberVitrin

Elif Kaya’dan İddialı Yeni İmaj

1 Temmuz'da yayınlanacak yeni tekli çalışmasının fotoğraflarını ve klip teaserını sosyal medyasından paylaşan Elif Kaya, cesur fotoğrafları ve farklı klibiyle şimdiden merak uyandırıyor...

1 Temmuz’da yayınlanacak yeni tekli çalışmasının fotoğraflarını ve klip teaserını sosyal medyasından paylaşan Elif Kaya, cesur fotoğrafları ve farklı klibiyle şimdiden merak uyandırıyor… Yiğit Burak Umutoğlu’nun fotoğraflarını çektiği, styling’i Berker Kuşçu’nun üstlendiği yeni imajı oldukça iddialı.

Elif Kaya’nın, söz ve müziği Hüseyin Mehmedoğlu’na, düzenleme, mix ve mastering’i Batu Çaldıran’a ait “Üzüldün mü?” adlı yeni teklisi, 1 Temmuz’da tüm dijital platformlarda Poll Production etiketi ile yayında….
“Bir Bilebilsen”, “Karanlık Dünyam”, “Aşklarca” başta olmak üzere, büyülü sesiyle dinleyicilerin kalplerini fetheden Elif Kaya, yeni teklisi için gün sayıyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.