MüzikMüzik Haber

Emel Müftüoğlu Sezen Aksu’nun Sahnelerden Uzak Kalma Sebebini Açıkladı

Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde 'Minik Serçe' olarak bilinen Sezen Aksu'nun neden sahnelerden uzak kaldığını açıkladı.

Emel Müftüoğlu, geçtiğimiz günlerde ‘Minik Serçe’ olarak bilinen Sezen Aksu’nun neden sahnelerden uzak kaldığını açıkladı.

Uzun süredir sahnelerden uzak kalan Sezen Aksu’nun bu kararı, dinleyicileri tarafından merak ediliyordu. Daha önce Candaş Tolga Işık’tan gelen bir açıklamada, Sezen Aksu’nun ülkenin içinde bulunduğu durumdan dolayı şarkı söylemeyi tercih etmediği ifade edilmişti. Işık, Sezen Aksu’nun idealindeki Türkiye’nin yaşananlarla örtüşmediğini belirtmişti.

Emel Müftüoğlu, birkaç hafta önce Sezen Aksu’nun son halini paylaşmıştı. Ancak şimdi Müftüoğlu, Sezen Aksu’nun sahneleri bırakma sebebine farklı bir bakış açısı getirdi. “Her sahneye çıkışında büyük bir heyecan ve stres yaşıyordu. Eğer bırakmasaydı, sağlığı olumsuz etkilenebilirdi” dedi.

Ayrıca Müftüoğlu, Sezen Aksu’nun çok yüksek bir empati yeteneğine sahip olduğunu ve duygusal bir film izlerken bile ağlayarak fenalaşabileceğini, hatta hastaneye kaldırılabileceğini ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu