MüzikMüzik Haber

Emel Sayın’ın Hayatı Kitap Oluyor!

Sanat hayatındaki duruşu ile herkesin hayran olduğu Emel Sayın'ın hayatı kitap oluyor.

PANDEMİ sonrası sahne çalışmalarını askıya alan ünlü sanatçı Emel Sayın, önceki gün Nişantaşı’ndaki bir hastane çıkışı görüntülendi ve basınla kısa bir röportaj yaptı.

Ünlü şarkıcı, hayatını anlattığı otobiyografik bir kitap yazdığını açıkladı. Sayın, “İşleri askıya aldım. Kitabıma ağırlık verdim. Çünkü konsantre olmam gerekiyor” dedi. Muhabirlerin, “Kitabı yazarken eş dost küser diye tereddüt ettiniz mi?” sorusuna “Bunca yıl çok şey gördük, çok yaşanmışlıklar var. Kimseyi kırmak, üzmek istemezken, ister istemez kısıtlamalar oluyor. Zor olan yanı o. Ama zaten ben kitapta daha çok kendimi anlatacağım” diye yanıt verdi.

Muhabirlerin hastane çıkışı görüntülediği Sayın’a sağlık durumunu sormaları üzerine ünlü şarkıcı; “Endoskopi yaptırdım. Ama gayet iyiyim, uyudum uyandım. Beş yıl olmuş yaptırmayalı. İyiyim çok şükür. Ama kardeşim biraz hasta. Hiç kimseye açıklamadım. İlk kez açıklıyorum. Onun biraz üzüntüsü var üstümde. Ona çok üzülüyorum. İnşallah en kısa zamanda iyi olacak. Birkaç aydır tedavi görüyor” dedi.

Ayrıca Sayın, geçtiğimiz akşam keman virtüözü ve ünlü besteci Selçuk Tekay için düzenlenen gecede konser verdi. Keman virtüözü ve ünlü besteci Selçuk Tekay için düzenlenen bu özel gecede sahne alan Emel Sayın, duygusal anlar yaşadı. Sahnede duygularını paylaşan şarkıcı; ” Bugün ilk defa onun için ve onunla sahnedeyim. Kardeşim gibi sevdiğim, aileden biri olan 40 yıla yakındır birlikte çalıştığım canım arkadaşım onu anmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu