Müzikonair Emel Yalçın Ateş Püskürdü: Hepiniz Kocaman Bir Balonsunuz! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Emel Yalçın Ateş Püskürdü: Hepiniz Kocaman Bir Balonsunuz!

Taha Duymaz'ın enkaz altındaki cansız bedenine 12 gün sonra ulaşıldı. Spekülasyonlar devam ediyor. Emel Yalçın, paylaşım yapanlara ateş püskürdü.

Kahramanmaraş merkezli 7.6 şiddetindeki depremde tanınmış kişiler de vardı. Müzik dünyasından isimler, sosyal medya fenomenleri, futbolular…

Taha Duymaz da yaptığı yemek tarifleriyle tanıdığımız sosyal medya ünlülerinden biriydi. Ne yazık ki arama kurtarma çalışmalarının sonunda Taha Duymaz’ın cansız bedenine ulaştı ekipler.

Enkaz çalışmaları süresince ise ortaya atılan iddialar oldukça ilginçti. Taha Duymaz’ın Ablası ile ilgili “Prim mi Yapıyor” iddiaları gündeme gelmişti. Daha sonra herkes birer birer Taha Duymaz’ın fotoğrafını paylaşarak baş sağlığı dilemeye başladı.

Bu sırada da sosyal medyada Taha Duymaz’ın daha önce katıldığı programlardan kesitler dolanmaya başladı. Armağan Çağlayan ve Gökhan Çınar’ın programlarına katılan Duymaz, burnu ve kulaklarıyla ilgili çok fazla eleştiri aldığını söyledi.

Emel Yalçın sosyal medya hesabından Taha Duymaz’ı hayattayken linçleyip şimdi ise üzüntü haberi paylaşanlara ateş püskürdü.  Yalçın; “Bu güzel çocuğa da kardeşine de çok üzüldüm… Ne ölüsüne ne dirisine saygı duydular. Nefret ediyorum şu en çok ben tıklanıyorum en çok ben seviliyorum en çok ben yardım yaptım yarışında olan sözde ünlümsü sahtekarlardan” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)