Emrah 15 Yıl Sonra Sahne Aldı -
MüzikMüzik Haber

Emrah 15 Yıl Sonra Sahne Aldı

Şarkıcı ve oyuncu Emrah, 15 yıl sonra sahnelere dönüş yaptı.

2008 yılından bu yana sahneye çıkmayan ünlü şarkıcı Emrah, 15 yıl sonra sevenleriyle buluştu. Heyecanlı bir şekilde sahnelere geri dönen Emrah, “Bugüne kadar kısmetimiz değildi, ancak şimdi doğru zaman geldi” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz gece Kıbrıs’ta sahne alan Emrah, uzun yıllar sonra hayranlarına unutulmaz bir müzik şöleni yaşattı. Performansı sırasında giydiği kostüm hakkında ise, “Uzun bir süre sonra sahneye çıktığım için çok şık görünmek istedim. İlk başta heyecanlıydım, ancak sizlerle buluşunca biraz rahatladım” dedi. Ayrıca ünlü şarkıcı, “15 yıldan uzun bir süredir sahne almıyordum. Bu aslında önceden planlanmış bir şey değil… Sürekli mesajlar alıyordum, insanlar bana ‘ne zaman sahneye çıkacaksınız?’ diye soruyordu ve bugünün gelmesi kısmet oldu” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)