Müzikonair Ender Çabuker’den Fırat Tanış Çıkışı: Dava Açacağım! | Müzikonair
GündemSosyal

Ender Çabuker’den Fırat Tanış Çıkışı: Dava Açacağım!

Oyuncu Fırat Tanış'ın mültecilerle ilgili twitine yanıt veren müzisyen Ender Çabuker açtı ağzını yumdu gözünü.

Oyuncu Fırat Tanış’ın mültecilerle ilgili twitine yanıt veren müzisyen Ender Çabuker açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü müzisyenin küfür içerikli twiti sonrası Fırat Tanış, Ender Çabuker’i mahkemeye vermekle tehdit etti.

Son göç dalgası ile birlikte sosyal medyada bir kez daha gündem olan mülteci sorunuyla ilgili Fırat Tanış, ”Sevmediğin misafirler evine gelmiş; davet edenden değil, misafirden hesap soruyorsun. bir de senden adil, eşitlikçi vs olmanı bekliyoruz. daha çok bekleriz.” ifadeleriyle bir twit paylaşımı yaptı.

Bunun üzerine Ender Çabuker, ”Misafiri de si.erim, davet edeni de si.erim, sevdirmeye çalışan şerefsizlere de Sİ.ERİM ! a.k.a. Topunuzun !” şeklinde bir yanıt verdi.

Müzisyen Ender Çabuker’in ses getiren twiti sonrası Fırat Tanış, Ender Çabuker’in twitini ‘stamp’ şeklinde yanıtlayarak hedef gösterdi. Kendisini mahkemeye vermekle tehdit ettiğini söyleyen Ender Çabuker, ”Bunun özelliği çözüm süreci zamanında PKK & devlet karşıtı tweetler atarken adaletimize çok laf etmesiydi, şimdi işine gelince mahkeme mahkeme diye dönebiliyor. Lakin boş, tüm küfürlerimi hesaplayıp onun kurduğu cümle içerisindeki hayali duruma yönelik yazdım, şahsına küfür yok” açıklamasını yaptı.

Avukatları aracılığıyla kendisini terör gruplarına hedef gösterdiği gerekçesiyle dava açacağını söyleyen Ender Çabuker, ”Ünlüler destek verip Yorumlar, RT’ler ve like’lar onun sayfasındakini geçince rahatsız oldu ve DM attı, beni mahkemeye vermekle tehdit etti. Buyur gel ver mahkemeye diye karşı cevap verdim.” dedi.

Öte yandan Ender Çabuker, ”Bu yazdığım cevap üzerine twitter’a Almanya’daki avukatından ve Türkiye’den şahsi olarak “kapatma” başvurusu yaptı hesabım/tweet için. Twitter anında red cevabı verdi” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)