MüzikMüzik Haber

Erkan Çelik’ten Zuhal Topal’a Ağır Sözler! “Bana İftira Attın…”

Seda Sayan’a verdiği şarkı ile onunla yaşadığı aşk ile tanınan müzisyen Erkan Çelik Zuhal Topal’ın yaptığı açıklama sonrası sosyal medya hesabından Zuhal Topal’a ağır yüklendi.

Son iki yıldır Seda Sayan’ın gelin adayları arasında yer alan Solmaz’ın talip aramak için ilk önce Zuhal Topal’la programını tercih etmişti.

Gelin adayı Solmaz’a gelen talibin “şehitler var, dans etmeniz doğru değil” demesi sonucu Zuhal Topal “hayat devam ediyor ne var bunda” demesi üzerine orkestra şarkı çalmış gelin adayı da dans etmişti.

Tepki çeken bu olay sonrası Zuhal Topal’ın yapımcısı tarafından tepki gösteren damat adayının Seda Sayan ve o zaman ki aşkı Erkan Çelik tarafından gönderildiği iddia edilmiş ve taraflar mahkemelik olmuştu.

Zuhal Topal’ın izdivaç programının yayından kaldırılmasından sonra açıklama yapan Zuhal Topal; “yapımcım tarafından kişilik haklarım savunulmadı, maaşım ödenmedi, yapımcımı mahkemeye vereceğim” dedi.

Zuhal Topal’ın açıklamasından sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Erkan Çelik Zuhal Topal’ı yapımcısının ağzına bakarak yalan konuşmakla suçladı.

Erkan Çelik, kendini geçmişte suçlayan Zuhal Topal’a “Ekranlara çıktın yalan haber deyip timsah gözyaşları döktün,o çok güvendiğin yapımcılarının gazına gelip Şehitlerimizi kullanarak bana iftira attın..Ee Allah işte..Şimdide o yapımcıların ile alacağım var diye mahkemelik oldun ve şimdide onlar seni suçluyorlar alacağı yok diye..Yiyin birbirinizi..Afiyet olsun..” diye seslendi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu