Müzikonair Eşini Aldatma Görüntüleriyle Gündeme Gelen Bilal Hancı Sessizliğini Bozdu | Müzikonair
GündemSosyal

Eşini Aldatma Görüntüleriyle Gündeme Gelen Bilal Hancı Sessizliğini Bozdu

İhanet görüntülerinin ardından Bilal Hancı, canlı yayına çiçek göndererek boşanma aşamasında olduğu bilinen Esin Çepni'den özür diledi. Bilal Hancı, sosyal medya hesabından da bir açıklama yaptı.

Sosyal medya fenomeni Bilal Hancı’nın kendisini aldattığına dair görüntüleri sosyal medya üzerinden ifşalayan Esin Çepni, konuk olduğu canlı yayında gözyaşlarına boğuldu. İhanet görüntülerinin ardından Bilal Hancı, canlı yayına çiçek göndererek boşanma aşamasında olduğu bilinen Esin Çepni’den özür diledi.

Bu gelişmelerin ardından Bilal Hancı, sosyal medya hesabından da bir açıklama yaptı. Bilal Hancı Instagram hikayeleri üzerinden bir özür yazısı yayınlayarak 19 Ekim’de anlaşmalı olarak boşandıklarını, eski eşini aldatmadığını ama yine de yaptığının yanlış olduğunu paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)