Müzikonair ‘Evlenmediği İçin Çocuğumu Aldırdım’ Demişti… Ümit Sayın’dan Zeynep Dizdar’a Yanıt! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

‘Evlenmediği İçin Çocuğumu Aldırdım’ Demişti… Ümit Sayın’dan Zeynep Dizdar’a Yanıt!

Ümit Sayın'dan hamile kaldığını ve evlenmediği için çocuğunu aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar'a yanıt geldi. Ümit Sayın, ''Çok münasebetsiz. Beni terk etmiş bir insanın bunları söylemeye hakkı yok'' dedi.

Zeynep Dizdar, geçtiğimiz aylarda bir programa katılarak eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Ümit Sayın’dan hamile kaldığını ve evlenmediği için çocuğunu aldırdığını söyleyen Zeynep Dizdar’a yanıt geldi. Ümit Sayın, ”Çok münasebetsiz. Beni terk etmiş bir insanın bunları söylemeye hakkı yok” dedi.

Dizdar, “Benim hiçbir şeyden haberim yoktu. Öpüşerek çocuk olduğunu sanıyordum. Ümit Sayın’dan hamile kaldım ve evlenmediği için çocuğumu aldırdım” şeklinde konuşmuştu. Ayrıca, “Evlenseydik 25 yaşında bir çocuğumuz olabilirdi” ifadeleriyle de dikkat çekmişti.

Ancak Ümit Sayın, konuyla ilgili yapılan bu açıklamalara tepki gösterdi. Geçtiğimiz akşam Gümüşsuyu The Artisan İstanbul Otel’in terasında sahne almaya hazırlanırken soruları yanıtlayan Ümit Sayın, bu konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu.

“Çok münasebetsiz buluyorum. Hiç bu konulara girmek istemiyorum çünkü 18 yıldır hayatımda Eda Hanım var. 3 yaşında çocuğum var, böyle şeyler ayıp. 18 yıl önce evlenmek üzereyken beni terk etmiş bir insanın bunları söylemeye hakkı yok. Zannedersem yalnız kaldı. Hata yaptığını, ayrılmaması gerektiğini anladı. Pişman olmuştur ama artık bu saatten sonra ne beni ne de benim ailemi bu konu ilgilendiriyor. Ben onu evlendiği zaman rahatsız etmedim. Kimseyi arayıp da biz böyle böyle bir ilişki yaşadık, kimseyi rahatsız etmedim. Böyle bir şeyi uygun bulmuyorum, tamamıyla münasebetsiz görüyorum.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu