Müzikonair Ezhel Milletvekili Mi Oluyor? | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Ezhel Milletvekili Mi Oluyor?

Bir süredir Almanya'da yaşayan ve müzik çalışmalarına orada devam eden ünlü rapçi Ezhel de siyasete göz kırptı.

Bir süredir Almanya’da yaşayan ve müzik çalışmalarına orada devam eden ünlü rapçi Ezhel de siyasete göz kırptı. OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre, daha önce parti kuracağını açıklayan ünlü rapçinin, TİP Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay ile görüşmesi “Ezhel milletvekili mi oluyor” yorumlarına sebep oldu.

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay Milletvekili Barış Atay ile görüşen Ezhel’i görenler oda mı aday olacak sorularını sordular. Türkiye İşçi Partisi son günlerde birçok sanatçı, gazeteci ve spor adamı ile adından sıkça söz ettiriyor. Son dönemin en popüler parti olma özelliğini taşıyan TİP, Mehmet Aslantuğ, Serhat Özcan, İrfan Değirmenci ve spor adamı Önder Özen gibi birçok ünlü ismi milletvekili adayı gösterdi.

Müzik dışında son zamanlarda sıkça siyasi paylaşımlar da bulunan ünlü rapçi Ezhel, siyasete mi soyunuyor sorularını akıllara getirdi. Hatırı sayılır bir hayran kitlesi bulunan Ezhel açıklamaları ile de siyasete uzak bir isim görünmüyor. Şimdi gözler rapçi Ezhel’in milletvekili olup olmayacağı merakla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu